deviz1

konsultācija

kosmetologs konsultacijaKosmetologs – ir speciālists, kurš zina kas nepieciešams tieši Jūsu ādai,  tās veselības un skaistuma saglabāšanai.
Medicīniskā izglītība sniedz kosmetologam plašas zināšanas par ādas struktūru, tās tipiem un slimībām, palīdz pareizi novērtēt ādas stāvokli, noteikt procedūras, ieteikt pareizo aprūpi mājas apstakļos.
Mūsu kosmetologi pārvalda gan aparāttehnoloģijas, gan terapeitisko kosmetoloģiju, kuras mērķis ir ādas atjaunošana un izskata uzlabošana.

Papildu informācija un pieraksts pa tālr. +371 67171701, +371 26057862
A. Saharova iela 16-114, Rīga

ausu caurduršana

Ausu caurdursana 366x396Sievietes vienmēr ir centušas uzsvērt savu skaistumu ar dažādām rotām. Stilīgi auskari – ir rotaslieta, kas atklās Jūsu personību, bet to dažādība veikalos palīdzēs izveidot unikālu tēlu  katru jaunu dienu. Atliek tikai caurdurt ausis.

Mūsu speciālisti prot labi un droši pārvaldīt ausu caurduršanas tehniku – izmantojot īpašu instrumentu (pistoli) ar vienreizlietojamiem medicīnas auskariem. Auskari ir sterili iepakoti un nav nepieciešama nekāda papildu dezinfekcija – tie paliek ausīs 4-6 nedēļas, līdz izveidosies gluds un pareizs kanāls.

Pirms procedūras uzsākšanas āda tiek apstrādāta ar dezinfekcijas šķīdumu un tiek atzīmēta pagaidu punkcija ausu caurduršanas vietā, tad izņem auskarus no hermētiska iepakojuma, pielādē pistoli un izšauj pa vienam katrā ausī. Visa procedūra tiek veikta ar steriliem instrumentiem, ātri un nesāpīgi.

Ausu caurduršanai mēs izmantojam instrumentus (“pistoli” un vienreizējās lietošanas auskarus) no firmas «STADEKS» (ASV).

Papildu informācija un pieraksts pa tālr. +371 67171701, +371 26057862
A. Saharova iela 16-114, Rīga

vaksācija

VAKSING LICOVaksācija – nevēlamo matiņu noņemšana ar karsto vasku – no seniem laikiem līdz pat mūsdienām tas ir efektīvākais un drošākais depilācijas veids. Praktiski nav kontrindikāciju. Regulāri veicot vaksāciju matiņi kļūst plānāki un vājāki, to augšanas tems palēninās, āda paliek gluda vairākas nedēļas.
Mūsu centrā Jums tiks piedāvāta profesionāla vaksācija. Pieredzējuši profesionāļi (ar darba pieredzi vairāk nekā 15 gadus) šīs procedūras laikā izmanto vismodernākos materiālus un preparātus, kas tiek individuāli piemēroti katram klientam.

Papildu informācija un pieraksts pa tālr. +371 67171701, +371 26057862
A. Saharova iela 16-114, Rīga

procedūras

PROCEDURIĀRSTNIECISKĀ SEJAS TĪRĪŠANA (seja, dekoltē, mugura)

TEREPIJA AR MEZORULLI

KOLAGĒNA BIOMATRIX

ANTI AGE procedūras

 

ĶIMISKIE PĪLINGI

Piling2Ķīmiskais pilings ir procedūra, kuras laikā notiek dziļa ādas attīrīšana. Pēc tās tiks izlīdzināta ādas virsma un nelielās grumbiņas, āda atjaunosies. Pīlinga procedūras laikā klientam tiek noņemts ādas virsējais atmirušo šūnu slānis, tiek aktivizēti atjaunošanās procesi, pēc procedūras ievērojami uzlabojas ādas elastīgums, mazinās pigmentācijas plankumi.

Procedūras laikā tiek veicināta ādas lobīšanās, stimulācija un mitrināšana, vienlaikus notiek dermas stimulācija, kas veicina ādas izlīdzināšanos.

Ķīmisko pīlingu var veikt sākot no pusaudžu vecuma līdz pat sirmam vecumam.

Kosmetoloģijā tiek izmantoti trīs veidu pīlingi:

  • virspusējais ķīmiskais pīlings, vidēja dziļuma un dziļais pīlings.

Virspusējais ķīmiskais pīlings rada vismazāko slodzi ādai, tomēr tai pat laikā tas ir ļoti efektīvs. Tā kā šī ir ļoti saudzīga metode, to var pielietot, parādoties jau pirmajām ādas novecošanās pazīmēm. Ārstē dažādas rētas, ļoti efektīgs ādas taukainuma mazināšanai.

Vidējā pīlinga iedarbība notiek visā dermas dziļumā. Ar vidējā pīlinga palīdzību ir iespējams normalizēt ādas elastību.

Dziļais pīlings, salīdzinot ar virspusējo un vidējo pīlingu, var radīt krietni lielākus blakusefektus. Jebkura dziļa ādas lobīšana var ietekmēt tās veselības stāvokli, var rasties nepārejoša pigmentācija un pat rētas. Šo procedūru visbiežāk veic slimnīcās, jo tā ir līdzvērtīga operācijai. Ārstam ir nepieciešama ilgstoša prakse, lai dziļo pīlingu veiktu kvalitatīvi un bez blakus parādībām. Ja procedūra noritējusi veiksmīgi, arī rezultāti ir labi.

Kā notiek procedūra? Vispirms ir jānovērtē klienta ādas stāvoklis, tad ādu ir jāattīra un jāsagatavo pīlinga uzklāšanai. Procedūras laikā meistars nedrīkst atstāt klientu vienu, jo viņam ir jānovēro pīlinga iedarbība, jāseko klienta sajūtam procedūras laikā. Norise ir atkarīga no klienta ādas īpatnībām, jo katram klientam āda var reaģēt ļoti dažādi uz vienu un to pašu kosmētisko līdzekli. Pēc procedūras meistaram ir jākonsultē klients par turpmāko ādas kopšanu, lai iegūtais rezultāts saglabātos pēc iespējas ilgāk un netiktu papildus kairināta āda.

Pēc procedūras uzklāj atvēsinošu masku vai krēmu.

injekciju metodes

Kontura plastikaDažādas injekcijas krunciņām, grumbām un svīšanas likvidācijai:

Līdz noteiktam vecumam sejas āda izskatās estētiski un tai nav nepieciešams nekas vairāk kā atbilstoša kopšana. Pakāpeniski sāk rasties pirmās krunciņas – starp uzacīm, gar muti, „vārnu kājiņas” pie acīm. Parasti nepatika pret tām rodas pēkšņi – vakar sieviete vēl sev patikusi, bet šodien krunciņas liekas kaitinošas. Mīmikas krunciņu likvidēšanai visā pasaulē vadošās ir 2 veidu injekcijas. Botulīntoksīna injekcijas novērš mīmikas radītās krunciņas un likvidē pastiprināto svīšanu, savukārt hialuronskābes preparātu injekcijas aizpilda jau radušās krunciņas un grumbas. Tās dēvē par pusdienlaika injekcijām, jo tās tiešām var veikt 15-30 minūšu laikā un pacientam nav nepieciešams ņemt darbā brīvu dienu. Pēc injekcijām neveidojas ne lieli zilumi, ne tāda tūska, kā tas ir pēc plastiskajām operācijām. Ja ir neliels apsārtums, tad nākamajā dienā pēc injekcijām tas parasti ir pārgājis. Vienīgais ierobežojums – injekciju dienā apstrādātajā vietā nedrīkst uzklāt kosmētiku. To drīkst jau nākamajā dienā.

diagnostika

DiagnostikaSejas un galvas ādas datordiagnostika ir mūsdienu procedūra, kas ļauj noteikt:

– ādas tipu un tās struktūru
– mitruma un tauku satura līmeni
– grumbu skaitu
– piesārņojuma pakāpi un poru izmēru
– noslieci uz kuperozi un pigmenta plankumiem

Rūpīga analīze ļaus pareizi izvēlēties kosmētikas līdzekļus un nepieciešamās procedūras, kas veicinās ādai palikt veselai, labi koptai un skaistai.

Papildu informācija un pieraksts pa tālr. +371 67171701, +371 26057862
A. Saharova iela 16-114, Rīga

Vai ir problēma? Ir risinājums!

i

Dāvanu karte

karte1

Video

karte1

    logo1
i1

f1

A.Saharova 16-111,

Rīga, LV-1021

Phone  67171701, 26057862

map2